Sign in to follow this  
Mihneai

News Reporters - Evidență live.

1 post in this topic

acp.png

In acest topic, veți posta înainte de fiecare live acordat, o evidenta după următorul model:

Model:

Nickname-ul tau:

Nickname-ul celui intervievat:

Data si ziua:

Modelul de live pe care il veti folosi:

Atenție!

(!) Cine nu postează înainte de fiecare live acordat, va fi sancționat cu Faction Warn!

(!) Cine nu completează tot modelul, este respins și va fi sancționat cu Faction Warn!

(!) Live-urile se vor cere doar pe forum in topicul Cereri Live, iar acolo reporterul il va accepta, apoi va posta aici. Nu se vor mai cere live-uri pe server! 

(!) Nu aveti voie sa programati alt interviu pana nu ati terminat interviul deja programat riscati sa fiti sanctionati cu Faction Warn!

(!Daca intervievatul nu raspunde pana la xx:00 la mesajele / apelurile reporterului, acesta poate anula interviul respectiv si sa accepte alta cerere live. *xx reprezinta urmatorul lucru. De exemplu, daca eu am cerere live la 12:05, eu la cel mult 12:00, trebuie sa raspund la apelurile reporterului sau voi pierde programarea interviului. Reporterul trebuie sa detina dovada (filmare / imagine) ca intervievatul nu raspunde in caz  de reclamatie, dovada trebuie tinuta din momentul respectiv, cel putin 24 de ore, altfel sanctiunea consta in avertisment verbal (AV).

Acest topic a fost realizat cu scopul de a se ști o evidenta clara, când și în ce zi se vor da live-uri, pentru a ști fiecare membru când este liber sa dea live.